TECHMAR BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

Firma TECHMAR BUDOWNICTWO istnieje na rynku  od 2002 roku. Od początku przedmiotem działalność  firmy jest kompleksowa realizacja robót wykończeniowych. Posiadamy doświadczoną kadrę inżynierską oraz profesjonalny zespół pracowników którzy zdobywali  doświadczenie na największych budowach takich jak Galerie Handlowe, Stadiony, obiekty Biurowe, Edukacyjne, Handlowe, Hotelowe, Szpitale, Markety wielkopowierzchniowe, Mieszkaniowe, Kryte pływalnie i wiele innych prestiżowych inwestycji w całej Polsce. 

 Jesteśmy partnerami wiodących na rynku producentów i dostawców materiałów budowlanych a także sprzętu budowlanego. Współpracujemy m.in. z następującymi firmami: SINIAT ,URSA ARMSTRONG, ROCKFON, SAS, UniPanels, KNAUF,OWA. SIG, GREINPLAST PLUS, BRILLUX, CAPAROL,WAGNER, MAKITA, HILTI, DRIAL, LIFTERS, ALTRAD MOSTOSTAL.

W maju 2016 r. nasze starania zostały docenione przez firmę ROCKFON, która zaprosiła nas do elitarnego klubu ROCKFON ACTIVE INSTALLER skupiającego 30 największych firm z Polski wykonujących pracę związane z montażem „systemów sufitowych”.

Na swoim koncie posiadamy kilkaset sfinalizowanych realizacji związanych z kompleksowymi robotami wykończeniowymi na wszelkiego typu obiektach kubaturowych dla największych firm Budowlanych w całej Polsce.